Nieuwe Gtgh C + + Zte Gtgh Gpon Interface Card 16 Poort Zte Gtgh Met 16 Sfp Modules C + + Voor c300 C320 Olt

Nieuwe Gtgh C + + Zte Gtgh Gpon Interface Card 16 Poort Zte Gtgh Met 16 Sfp Modules C + + Voor c300 C320 Olt

Nieuwe Gtgh C + + Zte Gtgh Gpon Interface Card 16 Poort Zte Gtgh Met 16 Sfp Modules C + + Voor c300 C320 Olt

€854.92

Productbeschrijving

  • Modelnummer: GTGH
  • Connector Type: SC/UPC
  • Fiber Type: Single Mode
  • SFP Modules: C++
  • Oorsprong: Cn (Oorsprong)
  • Merknaam: Wowphoon
  • Certificering: CE
  • For: ZTE OLT C300 C320
  • Port: 16
  • Model number: ZTE GPON OLT Service Board GTGH

Nieuwe GTGH C + + ZTE GTGH GPON Interface Card 16 Poort ZTE GTGH met 16 SFP Modules C + + voor c300 C320 OLT Beschrijving:

ZTE ZXA10 C320 C350 C300 16-poort GPON OLT interface board met 16 B +/C +/C + + module.

Overzicht:

ZTE 16-poort GPON interface board met C + + module

Gelden ZTE ZXA10 C320 C350 C300

Maximale split ratio: 1:128

Transmissie afstand: 20km

Output optisch vermogen: 3 ~ 7 dBm

Tech Specificatie: Specificatie Service poorten GPON Poort 16-GPON Poort GPON SFP Module Specificatie Type C + + Module: Enkele Vezel Bidirectionele Optische Module, Klasse C + + Werkende Golflengte Tx: 1490 nm, Rx: 1310 nm Type inkapseling SFP Poort Tarief Tx: 2.488 Gbit/s, Rx: 1.244 Gbit/s Minimun Output Optisch Vermogen C + Module : 3.00 dBm Maximale Output Optisch Vermogen C + Module : 7.00 dBm Maximale Ontvanger Gevoeligheid C + Module : -32.00 dBm Optische Connector Type SC/PC Type optische Vezel Single-mode Bereiken 20.00 km Overbelasting Optische Power C + + Module : -12.0 dBm Uitsterven Verhouding 8.2 dB Apparaat Specificaties Gewicht 1kg Afmetingen (B x D x H) 22.86mm x 237.00mm x 395.40mm

Tags: smartwatch samsung women nederlands 300, rolling mill forvsale en jersy electric, telefoonhoesje htc one a9 voor aan riem, playstatiom 4 controller batterij small, samsunge a 51 hoesjes amerika hollywood, piraten van de caribbean figuur salazar, speelgoed voor meisjes van 5 poppenhuis, rollerblade macroblade 90 womens skates, intelligente universele oplader 4 slots

Recensies

Waardering