5Pcs Nieuwe Fiber Wavelength Division Multiplexer Fwdm 1310/1490/1550nm Optische Fiber 1:2 Fc Fc Connector Groothandel gratis Verzending

5Pcs Nieuwe Fiber Wavelength Division Multiplexer Fwdm 1310/1490/1550nm Optische Fiber 1:2 Fc Fc Connector Groothandel gratis Verzending

5Pcs Nieuwe Fiber Wavelength Division Multiplexer Fwdm 1310/1490/1550nm Optische Fiber 1:2 Fc Fc Connector Groothandel gratis Verzending

€24.98

Productbeschrijving

  • Grootte: 90mm*20mm*9mm
  • Connector Type: Hybrid
  • Fiber Type: Single Mode
  • Modelnummer: FWDM
  • Merknaam: GONGFENG
  • Item Lengte: 1m

5pcs Nieuwe Fiber Wavelength Division Multiplexer FWDM 1310/1490/1550nm Optische Fiber 1:2 FC FC Connector Groothandel gratis Verzending

1. WDM concept WDM (wavelength division multiplexing) is een technologie die zendt meerdere golflengten van optische signalen in een enkele vezel tegelijkertijd. De basic principe van optische wavelength division multiplexing (WDM) is dat de optische signalen van verschillende golflengten zijn gecombineerd (multiplex) op de verzenden end en gekoppeld aan dezelfde glasvezel op de optische kabel lijn voor transmissie. Aan de ontvangende kant, de optische signalen van gecombineerd golflengten zijn gescheiden (demultiplexed) en verder verwerkt te herstellen de originele signalen en dan naar verschillende terminals. Dus, deze technologie is wel optische wavelength division multiplexing, aangeduid als optische wavelength division multiplexing technologie. Prestaties parameters van optische wavelength division multiplexer Lage insertion loss Grote isolatie Flat in band, steile veranderen in out band insertion loss Goede temperatuur stabiliteit Vele multiplexing kanalen Kleine maat Glasvezel demultiplexer multiplexer Om hoge kwaliteit, stabiliteit en betrouwbaarheid, het type filter WDM selecteert de film filter met uitstekende prestaties. Het type filter WDM kan realiseren de combinatie en divisie van optische signalen van twee communicatie windows, dubbele de transmissie capaciteit van een enkele optische vezel, en realiseren bidirectionele fiber communicatie. Het wordt veel gebruikt in optische fiber upgraden, uitbreiding of introductie van uitgebreide nieuwe diensten, zoals radio en televisie, telecommunicatie, Internet, etc

Tags: marterhaar, om diamant, oortje fbi, paard 9 cm, muurlamp z, dweil muur, parijs boy, paard bokt, tasje cute

Recensies

Waardering